lezeníProč je dobré, aby děti lezly?Když děti lezou, hrají si na kočičky a pejsky, je to jedině dobře. Rozvíjí hrubou motoriku a zpevňují svalstvo. Lezení je vlastně terapie k lepšímu držení těla.#lezení #pohybové aktivity #obratnostpondělí 14. února 2022 Komentáře (0)